כיף לילד

thumb funforchildren aidארגון "חלק ממני" מאמין שהצחוק והשמחה חיוניים לבריאות ולתהליך ההחלמה של ילדים בעלי מחלות קשות ולכן מארגנים אירועים שונים על מנת לשמח אותם ולהחזיר את הכיף לחייהם.

ימי כיף לילדים חולים

מתנדבי הארגון מגיעים אל המחלקות האונקולוגיות בבתי החולים השונים וסוחפים את הילדים אל ימי כיף הכוללים טיולי ג'יפים, טיסה במסוק, יום כיף בסופרלנד, ביקורים בבסיס חיל האוויר ועוד הרפתקאות מהנות.

אנו מאמינים שימי הכיף האלה נוסכים בילדים כוחות מחודשים, מסייעים להם להתמודד עם הטיפולים הקשים שלהם ומהווים חלק חשוב בתהליך ההחלמה של הילדים.

עלות ממוצעת של יום כיף נעה בין 15,000-25,000 שקלים.

משחקייה לילדים חולים ולילדי רווחה

אנו בארגון "חלק ממני" יודעים שישנן משפחות רבות שאין באפשרותן לקנות לילדיהן משחקים וצעצועים ולכן הקמנו משחקייה גדולה לילדים חולים או לילדים הבאים ממשפחות מעוטות יכולת בה יוכלו הילדים ליהנות מהמגוון הרחב של הצעצועים והמשחקים.

על המשחקייה עצמה

במשחקייה אנו מציעים מסכי פלייסטיישן, שולחן פינג פונג, שולחנות הוקי אוויר, כדורגל או סנוקר, משחקי שולחן ומערכת קריוקי מקצועית בה יכולים הילדים לשיר ולשמוח ובעיקר להרגיש כמו כל שאר הילדים בני גילם.
המשחקייה פועלת בשעות אחר הצהריים במבנה ציבורי שניתן על ידי עיריית ירושלים. ארגון "חלק ממני" שם לו למטרה להקים משחקיות ילדים בערים נוספות בישראל.

עלות הקמת משחקייה נעה בין 70,000 ל-100,000 שקלים.

שוברים את השגרה במחלקות הילדים

בחגים ובחופשים מבתי הספר, כאשר כל הילדים שמחים ומבלים בקייטנות או בנופשים, ישנם ילדים הנמצאים בבתי חולים ולוקים במחלות קשות כמו מחלת הסרטן או מחלות כרוניות אחרות. ילדים אלה מאבדים אט אט את שמחת החיים שלהם כאשר הם סגורים בתוך מחלקה רפואית 24 שעות ביממה.

אירועים מיוחדים מלאי שמחה

מתנדבי "חלק ממני" מגיעים אל מחלקות הילדים ועורכים שם אירועים מלאי שמחה וצחוק, מסיבות בליווי מוזיקה, ליצנים וכיבוד טעים – הכל כדי להחזיק את החיוך אל פניהם של הילדים.
בפורים עורכים עבורם תחרות תחפושות וחלוקת פרסים, בחנוכה עורכים תוכניות הרקדה אל מול נרות החנוכייה וחלוקת מתנות ופרסים ועוד שלל אירועים משמחים נערכים במהלך השנה.

רופאי המחלקות מעודדים את האירועים האלה ומחשיבים אותם כחלק משמעותי בתהליך ההחלמה של הילדים.

תרום יום כיף לילד

תחומי פעילות

צור קשר

...